دوشنبه 1 مرداد 1397  
پذیرفته شدگان ورودی 96


 

 

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته شدگان محترم خواهشمند است قبل از ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان، مراحل ذیل را به دقت مطالعه و پس از اسکن مدارک لازم (حجم عکس بین 20kb تا 60kb با فرمت jpg و مابقی مدارک با حجم حداقلkb  50 و حداکثر kb 300 ) به سامانه مربوطه مراجعه فرمایید.اطلاعات ضروری و اولیه ثبت نام


1- جهت آگاهی از آخرین اطلاعیه ها و اخبار آموزشی بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

2- تهیه مدارک لازم متناسب با مقطع پذیرش شده .3- مطالعه کامل قوانین و مقررات نظام وظیفه (ویژه آقایان)

مراحل ثبت نام و انتخاب واحد
دانشجویان گرامی بایستی مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهند:

 
الف: ثبت نام و تشکیل پرونده اینترنتی :

در این مرحله فرد پذیرفته شده می بایست بر اساس زمان تعیین شده نسبت به مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان (لینک زرد رنگ پایین صفحه) اقدام  و مراحل را تکمیل نمایند. سپس کارشناسان مربوطه مدارک را بررسی و در ساعات اداری از طریق پیامک و ارسال پیام در سامانه ثبت نام، نتیجه به اطلاع پذیرفته شده رسانده می شود و ایشان می تواند وارد مرحله پرداخت شهریه گردد.

 


ب:تحویل اصل مدارک و انتخاب واحد اینترنتی  :

پس از پرداخت شهریه و مراجعه حضوری (بر اساس جدول زمانبندی تعیین شده) به دانشکده مربوطه و تحویل اصل مدارک، فرد پذیرفته شده دارای نام کاربری و رمز عبور (نام کاربری: شماره دانشجویی و رمز عبور: شماره شناسنامه ) خواهد شد که می تواند از آن برای انتخاب واحد اینترنتی به نشانی http://webedu.srbiau.ac.ir/login.aspx استفاده نماید . لازم به ذکر است زمان انتخاب واحد اینترنتی پذیرفته شدگان نیز در روز مراجعه جهت تحویل مدارک به ایشان اطلاع رسانی می گردد.


توجه:

پذیرفته شدگان گرامی توجه فرمایند که ثبت نام در سامانه اینترنتی به صورت مشروط بوده و زمانی فرد، دانشجو محسوب می گردد که اصل مدارک خود را تحویل دانشکده نموده و تایید آموزش دانشکده را نیزدریافت نماید. لازم به ذکر است که پذیرفته شدگان محترم قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه بایستی به سایت مرکز سلامت دانشگاه  به آدرس www.iranehr.com  مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل نموده و هنگام مراجعه حضوری پرینت تایید تکمیل فرم را به آموزش تحویل نمایند.


جستجوی محل دانشکده بر ا
ساس رشته و مقطع تحصیلی
جدول برنامه زمان بندی ثبت نام مقطع کارشناسی و دکتری حرفه ای
                           

                           
 


نقشه داخلی و مسیرهای دستیابی به دانشگاه 
شماره تلفن دانشکده ها
دفترچه تلفن دانشگاهدانشجویان گرامی پس از تهیه مدارک اسکن شده جهت ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان ورودی جدید بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.


 

راهنمای تشکیل پرونده و ثبت نام اینترنتی
راهنمای انتخاب واحد اینترنتی
اطلاعیه های مالی و شهریه
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات می باشد.   طراحی سایت : ACACO