دوشنبه 29 بهمن 1397  
اخبار معاونت
اخبار معاونت
نوع خبر 
 
 
برنامه های ماه مبارک رمضان در واحد علوم و تحقیقات تشریح شد
ستاد ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان واحد علوم و تحقیقات ،متشکل از کانون ها و تشکل های دانشجویی، اساتید و کارکنان شکل گرفت.
به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات ، دکتر کرم اله دانش فرد معاون دانشجویی و فرهنگی این واحد ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به کلیه دانشجویان، اساتید و کارکنان گفت: ماه رمضان فرصتی برای پالایش جسم و روح و تمرینی برای خویشتن داری بوده که خداوند متعال هدف از این تمرین انسان ساز را کمک به مسلمانان برای یادگیری «نظم و انضباط، خویشتن داری و سخاوت» قرارداده است.
وی با تشریح برنامه های متنوع ماه مبارک رمضان در واحد علوم و تحقیقات ادامه داد: ستاد ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان از یک ماه گذشته و متشکل از کانون ها و تشکل های دانشجویی، اساتید و کارکنان جهت برنامه ریزی مدون برنامه های این ماه مبارک شکل گرفته است .
معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات ادامه داد: از آن جمله می توان به برنامه جزء خوانی قرآن بصورت روزانه، ختم مشارکتی قرآن، محافل انس با قرآن، سلسله نشست های معرفتی تفسیر و قصص قرآن، سلسله نشست های معرفتی تفسیر نهج البلاغه، برپایی ایستگاه های پاسخگویی به مسائل شرعی، برپایی نمایشگاه های مختلف، برگزاری جشن سبط النبی (افطاری ویژه کارکنان و اساتید) ، برگزاری ویژه برنامه های شب های قدر، برگزاری مسابقات متعدد و متنوع و همینطور بازدید از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و ... در سطح واحد اشاره کرد.
دکتر دانش فرد با اشاره به اینکه کلیه هزینه های مربوط به افطاری و سحری شب های قدر مانند سنوات گذشته از محل نذورات اساتید، کارکنان و دانشجویان تامین می شود، از کلیه اساتید، دانشجویان و کارکنان برای مشارکت در این کار خیر و خداپسندانه و همینطور اشاعه فرهنگ انفاق در دانشگاه دعوت به عمل آورد.

دوشنبه 17 خرداد 1395  13:6

آخرین تاریخ بازدید : شنبه 27 بهمن 1397  22:20:35
تعداد بازدید از این خبر : 6043
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات می باشد.   طراحی سایت : ACACO