دوشنبه 29 بهمن 1397  
اخبار معاونت
اخبار معاونت
نوع خبر 
 
 
برنامه های رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد در واحد علوم و تحقیقات تشریح شد
نهضت امام خمینی(ره)، نهضتی فرهنگی است
معاون دانشجویی و فرهنگی واحد علوم و تحقیقات با اشاره به ایام رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره ایشان، گفت: نهضت امام خمینی(ره) ،نهضتی فرهنگی است.
به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر کرم اله دانش فرد معاون دانشجویی و فرهنگی این واحد ضمن گرامیداشت قیام خونین 15 خرداد و اشاره به نامگذاری سال جاری به نام "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" از سوی مقام معظم رهبری، گفت: در بطن نهضت فرهنگی امام خمینی (ره)، اهداف بلند و والایی وجود دارد که باید برای رسید به این اهداف و رشد و تعالی کشور گام های موثری برداشته شود.
وی با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی فرهنگی مراسم 27 سالگرد بزرگداشت امام خمینی(ره) در دانشگاه، افزود: معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد علوم و تحقیقات با همکاری بسیج کارکنان برنامه های متنوعی را تدارک دیده است که از آنجمله می توان به فضاسازی محیط واحد و دانشکده‌ها، برپایی نمایشگاه عکس با موضوع امام خوبی ها( عکس های امام خمینی(ره) از نوجوانی تا رحلت) اشاره کرد.
دکتر دانش فرد ادامه داد: تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی در جماران، برگزاری نشستی تحت عنوان "آرمان های امام خمینی(ره)" و شرکت در مراسم بیست و هفتمین سالگرد رحلت ملکوتی امام راحل در مرقد ایشان از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده است.
وی خاطر نشان کرد: امیدوارم با برگزاری برنامه هایی از این قبیل در سطح دانشگاه، بتوان نسل جوان را با تفکرات، ایدئولوژی و آرمان های آن امام بزرگوار هر چه بیشتر آشنا کرد.
لازم به ذکر است اهم برنامه های معاونت دانشجویی و فرهنگی به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد به شرح جدول ذیل است؛

 

ردیف

عنوان برنامه

تاریخ برگزاری

محل برگزاری

1

فضا سازی و برپایی نمایشگاه عکس با عنوان امام خوبی ها ( از نوجوانی تا رحلت)

از روز دوشنبه مورخ 10/03/95

سطح واحد و طبقه همکف

ساختمان علوم پایه

2

تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان های حضرت امام خمینی(ره)

سه شنبه مورخ 11/03/95

ساعت 10 صبح

جماران

3

نشست آرمان های امام خمینی(ره)

چهارشنبه مورخ 12/03/95

بعد از نماز ظهر و عصر

مرکز اسلامی پیامبر اعظم(ص)، مسجد امام علی(ع)

4

شرکت در مراسم سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره)

جمعه مورخ 14/03/95

ساعت 8 صبح

مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره)

چهارشنبه 12 خرداد 1395  8:41

آخرین تاریخ بازدید : شنبه 27 بهمن 1397  9:53:17
تعداد بازدید از این خبر : 3644
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات می باشد.   طراحی سایت : ACACO